SERIA A

LUDIH PET MINUTA U MILANU Inter i Sampdorija priredili show (VIDEO)

17. 02. 2019 - 20:01 | Fudbal

Izabranici Lučijana Spaletija slavili su protiv Sampdorije na "Đuzepe Meaci" rezultatom 2:1 (0:0).

U prvom dijelu nije bilo golova, da bi nakon skoro pola sata igre u nastavku "Neroazuri" poveli.

Perišić je ostavio lakši dio zadatka D'Ambroziju, koji pogađa mrežu Đenovljana za 1:0 u 73. minutu.

Ipak, samo tri minuta kasnije, Sampdorija poravnava, Gabijadini je iskoristio jednu lošu reakciju odbrane domaće ekipe, našao se u dobroj poziciji i matirao Handanoviča za 1:1.

Rasplamsala se igra u tim momentima, a onda smo u 78. minutu vidjeli još jedan pogodak.

Nakon kornera sa desne strane, lopta pada ispred Rađe Naingolana, koji se našao sam na ivici kaznenog prostora rivala, uhvatio je odličan volej i matirao Audera za novo vodstvo Intera.

Sudija je pregledao snimak, ali nije promjenio svoju odluku, "Neroazuri" su ponovo imali prednosti.

Inter se dobro branio u završnici, pa su sačuvali mrežu do poslijednjeg sudijskog zvižduka i upisali tri vrijedna boda protiv neugodne Sampdorije.

Ostaju "Neroazuri" treći na tabeli sa 46 osvojenih bodova, dok je Sampdorija 10. sa 13 bodova manje.