EVROPSKA LIGA

SVI SE PITAJU JE LI OVO PROMAŠAJ GODINE: Iako se čini nemogućim, zvijezda Intera je ipak promašila OVO

22. 02. 2019 - 17:06 | Fudbal

Nogometaši Intera pred svojim navijačima sinioć su sa 4:0 nadigrali Rapid iz Beča i tako prošli u osminu finala Evropa lige gdje će igrati s neugodnim E. Frankfurtom.

nainggolan-cedric-asamoah-inter

Podsjećamo, Inter je prvu utakmicu dobio sa 1:0 u Beču, a posao u ovom okršaju završili su nakon samo 18 minuta utakmice na "Meazzi". Domaći su poveli u 11. minuti kada je pogodio Vecino, dok je drugi gol sedam minuta kasnije zabio Ranocchia.

andrea-ranocchi-cropped-fy5b11x8frk01gl09se00nlls

No, prvi pogodak Talijana je glavna priča na društvenim mrežama, a u centru pažnje je nestvaran promašaj Antonia Candreve. On je sa pola metra uspio promašiti loptu i prazan gol, ali na njegovu sreću pribran je bio Vecino koji je sve popravio.

Na kraju je tavršilo rezultatom 4:0 za domaće...