PRIMERA

Real i Getafe podijelili bodove

25. 04. 2019 - 23:23 | Fudbal

Sastale su se ekipe Hetafea i Real Madrida, a završeno je i bez pobjednika i bez golova - 0:0.

Real je bio konkretniji u početku, Benzema je već u drugom minutu imao izglednu priliuku koju nije iskoristio, ali Madriđani kasnije nisu bili previše opasni po gol rivala. Isko je u 57. minutu propustio novu priliku, ali najbolje šanse viđene su na drugoj strani, u 73. minutu meča.

Tada je golman Reala Kejlor Navas briljirao sjajnim intervencijama - najprije je zaustavio odličan šut Moline, da bi potom Mata zahvatio odbijenu loptu, ali Navas je ponovo sjajno intervenisao.

Kako god da se ovaj meč završio, Real bi ostao usamljen na trećem mjestu, sada ima 65 bodova, šest manje od Atletika, dok je Hetafe stigao Sevilju na diobi četvrte pozicije i njihova trka, uz šestoplasiranu Valensiju, biće veoma zanimljiva do kraja sezone.