UKRAJINA BJEŽI SRBIJI 9 BODOVA: Kane hat-trickom sredio Bugare!

07. 09. 2019 - 21:24 | Drugi pišu

Engleska je na Wembleyju pobijedila Bugarsku 4:0 u susretu 5. kola skupine A kvalifikacija za Euro 2020. i tako došla do 12. uzastopne pobjede u kvalifikacijama za velika natjecanja.

Momčad Garetha Southgatea dominirala je cijelu utakmicu, a u vodstvo je došla preko Kanea u 24. minuti nakon katastrofalne pogreške gostujuće obrane. Isti igrač je u 50. minuti realizirao kazneni udarac, a na 3:0 povisio je Raheem Sterling devet minuta poslije. Kane je hat-trick kompletirao u 73. minuti iz još jednog penala.

Ukrajina je bez ikakvih problema sredila Litvu u gostima 3:0, a da su bili malo koncentriraniji, Ukrajinci su mogli zabiti još toliko golova.

Litvance je načeo Oleksandr Zinčenko u 7. minuti, a pitanje pobjednika riješio je u 27. minuti Marlos, kojemu je to bio prvi gol za Ukrajinu. Konačnih 3:0 postavio je Malinovskij u 62. minuti.