LAZIO-ATALANTA

O OVOM ĆE SE GODINAMA PRIČATI Gubili 0:3 do 70. minute, stadion se već praznio, a onda se desila MAGIJA!

19. 10. 2019 - 16:55 | Drugi pišu >> Fudbal

Fudbaleri Lazija remizirali su 3-3 sa Atalantom u uvodnom meču 8. kola talijanske Serije A, iako su 20-ak minuta prije kraja gubili 0-3.

Atalanta je razbila rimsku ekipu prvom poluvremenu, uputila čak 13 udaraca, od čega 7 direktno u gol, a tri su završila u mreži.

Muriel je načeo domaćina u 27. pa uduplao prednost u 28. da bi Gomez u 37. dokusurio Lazio.

Na poluvremenu trener domaćih Simone Inzaghi uvodi Cataldija i Patrica, ali Lazio nije mogao do gola sve do 69. minute, kada sudija pokazuje na bijelu tačku za domaćina. Siguran je bio Immobile, a nepunu minutu kasnije Correa sjajno pogađa iskosa sa desne strane i probudila se nada kod navijača.

Igralo se otvoreno do kraja sa obje strane, Lazio je pokušavao doći do izjednačenja, a onda u 92. minuti šok za goste. Sudija dosuđuje novi penal, Immobile je ponovo siguran za konačnih 3-3.