ROCCHI SE ISTAKAO NEVJEROVATNIM ODLUKAMA

NE, NIJE NEKA SEOSKA LIGA NEGO MEČ LIGE PRVAKA Italijanski sudija režirao preokret u Londonu: Ni navijači Chelseaja nisu mogli vjerovati svojim očima

05. 11. 2019 - 22:40 | Druga strana sporta

Ajax je odigrao poluvrijeme iz snova na "Stamford Bridgeu", vodio je sa sigurnih 3:1.

noname-22-660x330

Kada je Van de Beek u 55. minuti pogodio za 1:4 svi su bili sigurni da se sprema katastrofa za Plavce.

Ipak, ubrzo ih je u igru vratio Azpilicueta, a onda je na scenu stupio sudija Gianluca Rocchi.

Italijan je prvo dosudio penal za Chelsea (drugi na meču), a potom isključio Daley Blinda koji je napravio najstrožiju kaznu.

Međutim, ni tu nije bio kraj pa je pod tuš potjerao Joel Veltmana, koji je ranije u toku akcije napravio faul nakon kojeg je Rocchi pustio prednost.

To je dalo vjetar u leđa Plavcima koji su uspjeli doći do 4:4, a imaju još priliku i da slave....