INTER PREUZEO VRH U ITALIJI: Nerazzuri iskoristili kiks Juventusa, Stara dama više nije prva

01. 12. 2019 - 22:51 | Drugi pišu >> Fudbal

Nogometaši Intera s 2:1 pobijedili su SPAL na svojem terenu i preuzeli vrh tablice Serije A. Nerazzuri su slavili nedugo nakon što je dotada prvoplasirani Juventus kiksa i u svojoj utakmici odigrao samo 2:2 sa Sassuolom i zamijenili Stzaru dasmu na čelu ljestvice.

Inter sada ima 37 bodova nakon četiri kola, a Juventus ima bod manje.

Inter je do prednosti od 2-0 stigao golovima Lautara Martineza u prvom poluvremenu. Prvi pogodak Argentinac je postigao u 16. minuti nakon dubinskog proigravanja Marcela Brozovića, dok je na 2-0 povisio u 41. minuti. Gosti iz Ferrare smanjili su na 2-1 početkom nastavka kada je Valoti u 50. minuti svladao Handanoviča, no Inter je ipak uspio obraniti minimalnu prednost do kraja, prenosi "Net.hr".

Brozović je odigrao svih 90 minuta za Inter koji sada ima 37 bodova, jedan više od branitelja naslova Juventusa koji je ranije u nedjelju kiksao odigravši 2-2 (1-1) na svom terenu protiv Sassuola.