ZAVRŠEN SUSRET INTER- LEVERKUSEN, REZULTAT 2:1! (Barella, Lukako, Havertz)

10. 08. 2020 - 22:57 | Fudbal

U Dusseldorfu svoj meč odigrali Inter i Bayer, koji je završio rezultatom  2:1.

Inter i Mančester su od samog početka krenuli ofanzivno, ali odbrane rivala nisu dugo odoljele.

Rival je uspio sačuvati mreže sve do 15. minute, kada je Nikolo Barela zatresao mrežu i postigao prvi pogodak za Inter.

U  20. minutu je pogodaak postigao Lukaku.

U 25. minut  stigao je gol za Bajer, strijelac je Kai Haverc, a asistirao mu je Kevin Foland.

Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 2-1.

U 50. minutu Inter je imao sjajnu priliku da povede sa 3:1, ali je nespretni Lukaku izblokirao šut svog saigrača iz izgledne pozicije.

U drugom poluvremenu obje ekipe su napravile tri izmjene, međutim nije došlo do "značajnijih" promjena u rezultatu.

U 73' Lars Bender (B. Leverkusen) očito treba liječničku pomoć jer gestikulira prema svojoj klupi da ih pošalju.Tek ćemo vidjeti koliko je ozbiljna ova povreda.

81' je bila naročito zanimljiva. Naime, Carlos Del Cerro je pokazao žuti karton nekome od igrača na klupi, u pitanju je Antonio Conte.  Isto tako, Lukaku je doživio ozljedu, ali se nastavio kretati nakon gadne povrede.

U 90. minutu  Karim Bellarabije bio prežestok u svom startu, pa je sudac prekinuo igru i pokazao na penal. Nije bio 100% siguran da je penal za momčad Inter, pa je provjerio  odluku koristeći VAR. Uglavnom  NIJE BILO PENALA.

Igra je produžena za 6 minuta, ali ništa značajnije se nije promijenilo, te je  zaključeno  rezultatom 2:1