ATLETICO - BARCELONA 1:0 Carrasco odlučio pobjednika nakon velike greške Ter Stegena

21. 11. 2020 - 23:16 | Drugi pišu >> Fudbal

Nogometaši Atletico Madrida ostali su neporaženi i nakon osme odigrane utakmice u prvenstvu.

Momčad Diega Simeonea je na domaćem terenu slavila protiv Barcelone rezultatom 1:0, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je belgijski reprezentativac Yannick Carrasco u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Atletico se na prvom mjestu La Lige izjednačio s Real Sociedadom
Njega je lijepom loptom sa svoje polovice na lijevoj strani napada uposlio Angel Correa, a Carrasco nije imao težak posao jer je Marc-Andre ter Stegen neobjašnjivo izašao sa svojih vrata.

Belgijski krilni igrač je prošao njemačkog golmana i pogodio u praznu mrežu za minimalnu pobjedu Atletica koji se uz utakmicu manje izjednačio na prvom mjestu prvenstvene ljestvice s Real Sociedadom koji također ima 20 bodova.

Ozljeda Piquea je još jedna u nizu loših vijesti za navijače Barcelone
Barcelona je upisala treći prvenstveni poraz u osmom susretu, a još jedna loša vijest za navijače Barcelone je ozljeda Gerarda Piquea. On je u 62. minuti napustio igru uz bolnu grimasu.

Barcelona sljedeću utakmicu igra u utorak u Kijevu protiv Dinama, dok Atletico dan kasnije ugošćuje Lokomotiv iz Moskve u četvrtom kolu Lige prvaka.