NO IBRA, NO PROBLEM! Milan se igrao sa Fiorentinom i potvrdio kandidaturu za ŠAMPIONA!

29. 11. 2020 - 17:27 | Drugi pišu >> Fudbal

Nema Ibrahimovića, nikakav problem! Dovoljno je Ibra ulio svog temperamenta i pobjedničkog duha u saigrače iz Milana! "Rosoneri" izgledaju ozbiljno, veliko i naoštereno da vrate titulu na sjever Italije, kao nikada u ovom vijeku, danas je "stradala" Fiorentina sa 2:0, ali moglo je da bude i mnogo gore!

Poveli su Milanezi preko Romanjolija u 17. minutu. Frank Kesije je sjajno izveo korner na prvu stativu, niko nije počistio loptu, a Romanjoliju je ostalo da se pokloni i sprovede je u nebranjenu mrežu!

Deset minuta kasnije Pecela je očajno reagovao i strušio Aleksisa Saelmakersa u kaznenom prostoru, a sudija Abisio je pokazao na bijelu tačku. Kesi je bio siguran i duplirao prednost "Rosonera".

Imao je Milan šansu i u 40. minutu da sa "kreča" postigne i treći gol, ali je Dragovski odbranio udarac Kesija, te se rezultat do kraja meča nije mijenjao.