Estonci ponizili Zmajeve kao niko dosad, A EVO ŠTA IH ČEKA: Reprezentativci BiH preživjeli užas, A OVAKO UZVRAĆAJU

08. 01. 2021 - 08:00 | Ostali sportovi

Rukometna reprezentacija BiH je poražena sa 24:21 od domaćina Estonije u izuzetno važnom meču.

Rukometna reprezentacija BiH je poražena sa 24:21 od domaćina Estonije u izuzetno važnom meču. Poraz je rezultat loše igre u drugom poluvremenu, ali i neljudskih i ponižavajućih uslova koje su naše reprezentativce dočekali u Estoniji.

Rukometni Zmajevi su tako bili smješteni u skromni hotel, bez mogućnosti da treniraju ili uopšte izlaze napolje, a bh. rukometaši su se žalili i na izuzetno skromne i loše obroke koje su dobijali.

Sada u nedjelju reprezentacija BiH ima priliku da se osveti Estoniji kako na parketu tako i što se tiče gostoprimstva. No, Zmajevi su odlučili da će osvetu Estoncima ostaviti samo za sportski dio, dok će doček gostima biti onakav kakav dolikuje svakom pravom domaćinu koji drži do sebe.

Reprezentacija Estonije će tako biti smještena u jednom hotelu u centru Bugojna koji je par minuta hoda udaljen od dvorane. Hotelski smještaj, hrana i uslovi za reprezentativce Estonije se ne mogu ni porediti sa grozotom koja je dočekala Zmajeve u njihovoj zemlji.

To se najbolje može vidjeti na fotografijama hotela koji će ugostiti reprezentativce Estonije.