Nevjerovatni reprezentativac Srbije

Italija u nevjerici: Dušan Vlahović postigao sedam golova u pobjedi Fiorentine protiv člana četvrtog ranga italijanskog fudbala

26. 07. 2021 - 13:15 | Fudbal

Reprezentativac Srbije, Dušan Vlahović, zablistao je u pobjedi Fiorentine protiv člana četvrtog ranga italijanskog fudbala, ekipe Foligno, te je još jednom pokazao zašto se nalazi na meti brojnih evropskih klubova.

Fiorentina je u okviru priprema za novu sezonu u Seriji A odigrala prijateljsku utakmicu i slavila rezultatom 11:0, a protiv ekipe Foligno raspoložen je bio i Vlahović, koji je sedam pogodaka postigao u razmaku od samo 35 minuta, pa je protivničku mrežu tresao od 46. do 81. minute.

Podsjetimo, jedan od najboljih napadača Serije A nalazi se na meti Tottenhama, Liverpoola, Chelseaja, ali i Milana, a hoće li napustiti Fiorentinu i preći u neki od ovih klubova, ostaje nam da vidimo.