POGLEDAJTE SNIMAK: Igrač Real Madrida se zbunio kada je shvatio da stoji pored Gerrarda

27. 07. 2021 - 15:14 | Fudbal

Fudbaleri Rangersa prije nekoliko dana u prijateljskoj utakmici pobijedili su Real Madrid sa 2:1.

Real Madrid je odlično otvorio utakmicu i poveo već u osmoj minuti kada je Rodrygo postigao pogodak, ali u nastavku meča škotski prvak je uspio da dođe do preokreta.

screenshot-35

Rangers je briljirao u drugom poluvremenu i ostavili su zaista odličan utisak. Domaći su poravnali na 1:1 u 55. minuti golom Sakale, a do preokreta stigli su 20 minuta kasnije kada je Itten pogodio za 2:1.

Steven Gerrard je pokazao još jednom da odlično vodi Rangerse i uspio je da nadmudri velikog Carla Ancelottija što je sigurno veliki podvig bez obzira što je riječ o pripremnoj utakmici.

Nakon utakmice u centru pažnje našao se upravo brazilski napadač Rodrygo zbog zaista sjajne scene.

Naime, tokom utakmice Rodrygo je bio pored klupe Rangersa gdje je stajao Gerrard, te je zaista oduševio sve svojom reakcijom kada je shvatio pored kakve legende stoji.

Rodrygo je odmah prišao treneru Rangersa kako bi se pozdravio, a kasnije je i sam na društvenim mrežama objavio ovaj video.