LIGUE 1

KAKAV JE OVO MAJSTOR Payet remek djelom podsjetio na svoje najbolje dane

26. 09. 2021 - 23:38 | Drugi pišu >> Fudbal

Prava golijada je viđena u utakmici osmog kola francuske Ligue 1, a Marseille je na svom Velodromeu poražen od Lensa rezultatom 2:3.

Florian Sotoca je u devetoj minuti pogodio za 1:0, da bi Przemyslaw Frankowski u 27. minuti udvostručio prednost gostiju. Potom je na scenu stupio Dimitri Payet.

Payet je obilježio veliki jubilej. Naime, ovo mu je bila 600. utakmica u karijeri na klupskom nivou. Sjajni Francuz pogodio je u 33. minuti, a zatim i u nadoknadi prvog dijela za izjednačenje (2:2).

Marseille je imao nekoliko velikih šansi u drugom dijelu, ali nije uspio pogoditi. Nakon toga je u 71. minuti Wesley Said zatresao mrežu domaćih za 2:3, što je na kraju bio konačan rezultat.

S ovog meča izdvojili smo prvi pogodak Payeta koji je pravo malo remek djelo. Taj trenutak pogledajte OVDJE.