OVO JE MISTERIOZNI ČOVJEK

KAKVE EMOCIJE Otkriveno kome je Ansu Fati otrčao u zagrljaj nakon što je zabio GOLČINU

27. 09. 2021 - 08:44 | Drugi pišu >> Fudbal

Barcelona je u 7. kolu La Lige na svom terenu savladala Levante uvjerljivo s 3:0.

Igrala se šesta minuta kada je Depay doveo svoju ekipu u vodstvo golom s bijele tačke. Osam minuta kasnije, Luuk de Yon povećao je prednost Barcelone na 2:0.

Da bi pobjedu Barcelone u 91. minuti potvrdio Ansu Fati, koji je postigao pogodak nakon povratka na teren poslije 323 dana pauze zbog povrede. I to majstorijom...

Nije ga bilo desetak mjeseci, a onda je ušao i na sjajan način pogodio za 3:0. Primio je loptu daleko od protivničkog gola i elegantno došao do prilike za udarac s 18 metara, a onda i neodbranjivo pogodio.

Gol Fatija pogledajte OVDJE.

Fati je nakon toga otišao u zagrljaj klupskom liječniku kako bi mu zahvalio na svemu što su prošli posljednjih mjeseci. Španski mediji su otkrili da je riječ o Lluisu Tilu koji je dio doktorskog tima katalonskog velikana.

Tilo je proteklih deset mjeseci radio s Fatijem tokom oporavka od povrede, a mladi napadač je odlučio da upravo njemu pokloni svoj pogodak u jučerašnjoj utakmici protiv Levantea.