BENZEMA JUČER POVRIJEĐEN, A DANAS STIGLA LOŠA VIJEST: Evo šta se desilo fudbaleru

24. 01. 2022 - 15:38 | Druga strana sporta

Fudbaleri Real Madrida jučer su na svom terenu remizirali protiv Elchea (2:2) u meču 22. kola La Lige.

Kraljevski klub je uz dosta sreće uspio da osvoji bod protiv Elchea jer su gosti do 82. minute vodili sa 2:0, ali su onda Modrić i Militao uspjeli da donesu remi svojoj ekipi.

Real je do prednosti mogao u 33. minuti kada im je sudija svirao penal, ali je Karim Benzema promašio udarac s bijele tačke.

Da stvar bude gora najbolji igrač Reala se povrijedio u 58. minuti i morao je izaći s terena, a umjesto njega u igru je ušao Luka Jović.

No, tu nije bio kraj lošim vijestima za Benzemu jer je francuskog napadača neugodno iznenađenje dočekalo kada je stigao svojoj kući.

Naime, kada je došao kući shvatio je da je opljačkan, te da su lopovi provalili u njegov dom dok je on bio na utakmici. Na svu sreću nikoga nije bilo u tom trenutku kući, a Benzema je ekspresno pozvao policiju.

Ovo nije prvi put da se Benzemin dom u Madridu nalazi na meti lopova, a ovaj put u javnosti nije objavljeno kolika je šteta, te šta su sve oni ukrali.