FRANCUZ JE BIO ŠOKIRAN Dembeleu "ispale oči" nakon što je mu novinar saopštio udarnu vijest: Izustio je samo jednu riječ

23. 11. 2022 - 19:53 | Drugi pišu

Uprkos velikim problemima sa povredama Francuska je pohod na odbranu titule prvaka svijeta započela sigurnom pobjedom na Australijom i to rezultatom 4:1. Ousmane Dembele je bio starter i odigrao je vrlo dobrih 80 minuta koliko ga je Didier Deschamps držao na terenu. Danas se pojavio pred novinarima i šokantno je reagovao na udarnu vijest sa četvrtog dana Svjetskog prvenstva.

Uvodni dani Mundijala donijeli su nekoliko iznenađenja. Posljednje je viđeno danas kada je Japan senzacionalno pobijedio Njemačku i to poslije preokreta što daje još veći značaj pobjedi. Konačan rezultat glasio je 2:1.

Dok je trajao taj meč Dembele se nalazio na press konferenciji i završio je u nevjerici kada mu je jedan od novinara saopštio iznenađujući rezultata sa meča Nijemaca i Japanaca.

Ofanzivac Barcelone se našao u čudu. Uspio je izustiti samo jednu riječi. U nevjerici je širom otvorio oči i samo je rekao "Šta?", uz nekoliko uzdaha.

Video pogledajte OVDJE.

Kako je Španija sa visokih 7:0 pobijedila Kostariku sasvim je jasno da se Nijemci nalaze pred itekako teškim zadatkom da mogu do nokaut faze.

U drugom kolu će igrati Njemačka - Španija te Japan - Kostarika. Ukoliko Nijemci ne pobijede, a Japanci savladaju Kostarikance jasno je da izabranici Hansija Flicka morati kući mnogo ranije nego što su planirali.

Nijemaci su imali minimalnu prednost poslije prvog dijela te su u nastavku već otpisali svog rivala te su se na neki način ponijeli potcjenjivački prema upornim Japancima.

Prednjačio je Antonio Rudgier koji je sredinom drugog poluvremena pomalo i na bahat način ispratio jednu loptu u gol-aut definitivno apsurdnim trčanjem.

Poslije toga kamere su snimile defanzivca Real Madrida kako se smije, međutim na kraju meča Japanci su bili ti koji su se smijali posljednji.

Naime, nakon tog prepotentnog poteza uslijedio je preokret. Prvo je pogodio Doan u 75. minuti, a zatim i brzonogi Asano u 83. minuti.

Kod oba gola Rudiger je spavao i nije bio tamo gdje je trebao biti pa na neki način i on snosi dio krivice zašto je Maneul Neuer dva puta morao vaditi loptu iz svoje mreže.