Embolo je zabio danas najtužniji gol u svom životu, nije imao snage ni da ga proslavi

24. 11. 2022 - 13:53 | Drugi pišu

Švicarska i Kamerun igraju trenutno utakmicu prvog kola grupne faze Svjetskog prvenstva, a u centru pažnje našao se Breel Embolo koji je postigao najtužniji gol u svojoj karijeri.

Švicarci su kao favoriti ušli u ovu utakmicu, ali Kamerun je pružio odličan otpor u prvom poluvremenu i imao je nekoliko odličnih prilika, no nisu uspjeli da zatresu mrežu protivnika.

U drugom poluvremenu Švicarska je zaigrala nešto bolje i konkretnije, a to se ovom timu isplatilo već u 48. minuti.

Švicarska je nakon samo tri minute u nastavku meča povela sa 1:0, a u centru pažnje bio je Embolo.

Shaqiri je odlično asistirao ovom napadaču koji je zatresao mrežu Onane za 1:0, ali je potom samo digao ruke u zrak i nije htio da slavi ovaj pogodak.

Za Embola ovo je sigurno najtužniji gol koji je dao u svojoj karijeri jer je zatresao mrežu države u kojoj je rođen, te je jasno zbog čega na kraju nije htio da proslavi ovaj pogodak.

Gol Embola za 1:0 pogledajte OVDJE.