BH DŽUDISTI SE OKITILI ZLATOM

08. 03. 2020 - 22:11 | Borba >> Judo

U Zrenjaninu je ovog vikenda održano takmičenje u džudu, na kojem je nastupilo više od 600 takmičara iz 11 država.
Predstavnici Bosne i Hercegovine osvojili su dvije zlatne medalje, a najbolji su bili Ajsa Adilović i Amer Karović takmičari kluba Braća Lukač.

Ali Adilović osvojio je bronzanu medalju, a naše takmičare pratili su treneri Aldin i Eldin Lukač.

dzudoo
U uzrastu poletaraca Džudo klub Braća Lukač zauzeo je odlično treće mjesto, a na takmičenju je nastupio 51 klub.

"Sama činjenica da su učestvovali predstavnici 11 država, da je nastupilo više od 600 takmičara, govori da je ovo jedan od najkvalitetnijih turnira u regionu. U naredom periodu nas očekuju federalna i državna prvenstva", rekao je Eldin Lukač.
Izvor: klix.ba