MUNDIJAL U KATARU

JAO ŠTA URADI, MA GODINE SU SAMO BROJ: Potez Ronalda protiv Gane obilazi fudbalsku planetu

24. 11. 2022 - 17:54 | Drugi pišu >> Fudbal

U toku je duel prvog kola u grupi H na Svjetskom prvenstvu. Igraju Portugal i Gana, a u finišu prvog poluvremena rezultat je 0:0.

Portugalci se dosta muče da probiju veoma disciplinovanu odbranu Gane.

Afrička ekipa strpljivo čeka svoju šansu za neku kontru, vidjet ćemo hoće li imati prilike za to.

Portugalcima je u takvoj igri najveća šansa prekid ili korner, a jednu takvu situaciju imali su sredinom prvog poluvremena.

U prilici je bio Ronaldo koji je do lopte došao nakon nebeskog skoka.

Ova situacija odmah je postala hit na društvenim mrežama i većina je u nevjerici nakon ovog Ronaldovog leta.

Ne usporenoj snimci i fotografiji to sve je izgledalo nevjerovatno.

fiv4a-2wyaasp0u

Uoči same utakmice, Cristiano Ronaldo nije mogao izdržati i zaplakao je pred svima i sasvim sigurno rasplakao i milione Portugalaca.

Očito se Ronaldu skupilo i sve emocije su stale u suzu u toku intoniranja himne Portugala, piše Sportsport.ba.

Podsjetimo, iza Ronalda je jako teška godina.

Nakon porodičnih problema početkom godine, ljetos je nastojao napustiti Manchester United, nije uspio, a onda je ušao u probleme s novim trenerom Erikom ten Hagom.

Sve je na kraju proključalo intervjuom s Piersom Morganom, a epilog svega toga je da je Ronaldo jedini fudbaler na Mundijalu u Kataru koji nema kluba.