(VIDEO) Sjajni Ahmedhodžić u stilu najboljih veznjaka dao veliki doprinos pobjedničkom golu Sheffielda

21. 01. 2023 - 19:48 | Drugi pišu >> Fudbal

Fudbaleri Sheffield Uniteda ugostili su sinoć na Bramall Laneu ekipu Hulla u okviru 28. kola engleskog Championshipa i slavili novu pobjedu rezultatom 1-0.

Bosanskohercegovački reprezentativac Anel Ahmedhodžić i sinoć je pružio zapaženu partiju i bio stub odbrane Sheffielda. Zaradio je i žuti karton u 11. minuti utakmice. Odigrao je bh. reprezentativac čitavu utakmicu.

Jedini gol na susretu viđen je u četvrtoj minuti kada je pogodio Jebbison za 1-0, što se pokazalo kao odlučujući momenat meča. Upravo u ovoj akciji veliki dopirnos dao je ove sezone fantastični Anel Ahmedhodžić.

Anel je uzeo jednu loptu na polovini terena, uradio nekoliko odličnih poteza, napravio dupli plas i praktički prenio loptu u opasnu zonu gola Hulla.