SP U RUKOMETU

RUKOMETNI SVIJET U POTPUNOJ NEVJERICI! Norvežani kao grupa amatera: Na semaforu 19 sekundi do kraja, a umjesto pobjede, ŠOK!

25. 01. 2023 - 22:20 | Ostali sportovi

Nestvarnu glupost napravili su norveški rukometaši u zadnjoj minuti četvrtfinala protiv Španije.

Norvežani su imali vodstvo 25:24 i napad, ali su napravili veliki kiks i nisu išli na gol iako su imali otvoren put u više situacija. Kristian Bjornsen je, pet sekundi prije kraja, kada je Norvežanima prijetio pasivan napad, odlučio vratiti loptu unatrag.

Suci su im uzeli loptu, a onda je došla do Daniela Dušebajeva koji sa zvukom sirene zabija za produžetak. Ovakav potez ostavio je u nevjerici rukometne fanove koji na društvenim mrežama kritiziraju norveške rukometaše i smatraju da nisu ni zaslužili prolazak nakon tako odigranog napada. Na kraju su i ispali nakon 80 minuta igre rezultatom 34:35.