KARIM BENZEMA SE OSRAMOTIO IZVOĐENJEM PENALA U SEVILLI: Golmanu Dmitroviću ništa nije bilo jasno(VIDEO)

26. 07. 2024 - 23:18 | Drugi pišu >> Fudbal

Sevilla i Al Ittihad igraju trenutno prijateljsku utakmicu, a prvo poluvrijeme obilježio je Karim Benzema koji je promašio penal.Oba tima spremaju se za novu sezonu, te su iskoristili priliku da odigraju prijateljsku utakmicu u Sevilli.

Iako je riječ o pripremnom meču oba tima igraju u najjačim sastavima, a nakon prvog poluvremena Sevilla vodi sa 1:0.

Međutim, Al Ittihad je mogao da prvi dođe do prednosti jer su gosti uspjeli u 18. minuti da izbore penal.Benzema je nakon promašaja gledao ka bijeloj tački aludirajući da nešto s istom nije u redu, te da je zbog toga tako loše šutirao najstrožiju kaznu.Kazna za promašen penal stigla je u samom finišu prvog poluvremena. Igrala se 42. minuta kada je Sevilla došla do penala, a siguran izvođač bio je Lukas Ocampos koji je pokazao Benzemi kako se izvodi penal.