Ancelotti bez Rodryga u El Clásicu: Luka Modrić ponovno u prvoj postavi?

23. 10. 2024 - 12:39 | Druga strana sporta

Carlo Ancelotti ima razloga za zadovoljstvo nakon impresivnog preokreta Reala protiv Borussije Dortmund u 3. kolu Lige prvaka. Nakon što su Nijemci poveli s 2:0 na poluvremenu, Kraljevi su u drugom dijelu zabili čak pet golova i upisali veliku pobjedu.

Međutim, fokus se brzo prebacuje na sljedeću utakmicu - kultni El Clásico protiv Barcelone na Santiago Bernabeuu. Nažalost, Ancelotti neće moći računati na Rodryga, koji se ozlijedio pred kraj dvoboja s Dortmundom. Prema informacijama iz španjolskih medija, njegov izostanak mogao bi otvoriti put Luki Modriću da opet zaigra od prve minute, kao što je to bio slučaj protiv Borussije. Modrić će biti ključna figura u sredini terena, a njegovo iskustvo će biti od velike važnosti u ovom derbiju.