BOMBA S MAKSIMIRA: Dinamo zainteresovan za bh. reprezentativca

12. 06. 2025 - 12:55 | Drugi pišu >> Fudbal

Bosanskohercegovački reprezentativac i defanzivac Rijeke, Stjepan Radeljić, mogao bi narednu sezonu provesti u Dinamu iz Zagreba, kako sugerišu najnovije informacije s društvenih mreža.

Radeljić je proteklih mjeseci bio jedan od najvažnijih igrača u odbrani Rijeke, pomažući timu u borbi za vrh prvenstvene tabele i osvajanju Kupa Hrvatske.

Njegove dobre igre nisu prošle neprimijećeno, a Dinamo ga vidi kao potencijalno pojačanje u svojoj defanzivnoj liniji.

Spekuliše se da bi Rijeka za Radeljića mogla dobiti oko dva miliona eura, dok bi u suprotnom pravcu prema Rijeci mogao otići talentovani mladi napadač Fran Topić, koji zbog jake konkurencije još uvijek nije uspio osigurati redovno mjesto u prvom timu Dinama.